plab

O nás

V P-LABu se neustále něco děje. Stále vylepšujeme služby pro zákazníky a pracujeme na usnadnění výběru i nákupu laboratorních potřeb. Pro vaši laboratoř u nás v e-shopu na p-lab.cz najdete vše.

Neustále u nás něco vylepšujeme. Vybudovali jsme nový obchodní tým pečující o zákazníky, začali s intenzivnější komunikací a mediálními kampaněmi na sociálních sítích, potenciální zákazníci tak na nás mohou častěji natrefit. Přidali jsme také řadu novinek v oblastech péče o zákazníky, procesu nákupu a dynamice produktového týmu.

Přestěhovali jsme se do nového sídla, kde máme větší kapacitu skladu a rychlejší logistiku. Změny pro nás nejsou neobvyklé, ale hlavně představují nové příležitosti, do kterých jdeme pokaždé s novým očekáváním. Díky takovému nastavení a přístupu nám kontinuálně přibývají noví zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé a s nimi i produkty v nabídce.

Nejen pro naše zákazníky také navíc připravujeme pravidelný newsletter, kde se dozví o všem podstatném mezi prvními. Chcete mezi ně patřit také? Přihlásit se k odběru můžete zde.

Historie P-LAB

P-LAB v roce 1991 založili vědci spolupracující v rámci svého působení na Akademii věd. Chtěli zlepšit kvalitu a zvýšit rychlost tehdejšího zásobování laboratoří. Ryze česká rodinná firma se potom, co se na trhu rozhlédla a zavedla, zasloužila o založení jednoho z hlavních tuzemských veletrhů v oboru – LABOREXPO.
Zjistit více
plab

Kdo je kdo v P-LAB

Tomáš Přikryl

CEO

Kateřina Kolovratníková

Obchodní ředitelka

Jitka Poštová

Vedoucí administrativy

Miroslav Kural

Vedoucí skladu

Ondřej Vik

Produktový manager

Lucie Kuchtová

Marketing

Jan Nebáznivý

Podpora obchodního týmu

Miloslav Jílek

Podpora obchodního týmu

Renáta Veselá

Tým leader oddělení péče o zákazníky

Společná fotka zaměstnanců P-LAB.