Jsme přední dodavatel vybavení pro laboratoře. Rozvíjíme se a občas potřebujeme nové posily do týmu. Nejsi to právě ty?
Bára, Podpora prodeje

„Naši obchodníci jsou takoví, jací mají obchodníci být – akční, upovídaní, ale trochu neřízené střely,“ s úsměvem dodává Bára.

Ondřej, IT specialista

Změny jako příležitosti

Neustále se snažíme něco vylepšovat, změny pro nás totiž představují nové příležitosti a jdeme do nich pokaždé s novým očekáváním. Díky tomu nám kontinuálně přibývají noví zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé a s nimi i produkty v nabídce.

O nás
plab

A co zůstalo?
Přesto, že se toho tolik událo, je P-LAB v jádru pořád takový, jaký ho jeho stálí a dlouholetí zákazníci znají. Je to tým odborníků, kolegů fungujících na správném místě. Je na nás spolehnutí.

Partnerství se zákazníky
V P-LABu se věnujeme zákazníkům a vycházíme jim vstříc tak, aby s námi byli dlouhodobě spokojení a věděli, že se na nás mohou obrátit. Dobře víme, že potenciál efektivně nastavené partnerské komunikace je obrovský.

Naše ryze česká rodinná firma byla založená v roce 1991. Potom, co se na trhu rozhlédla, se dostala do povědomí odborné veřejnosti. Třeba i tím, že spustila jako jedna z prvních firem na českém trhu e-shop. Také se zasloužilo o založení veletrhu laboratorní techniky LABOREXPO. V průběhu dalších let jsme pro svou věc získali zahraničního investora, a zároveň našeho strategického dodavatele, německou firmu Carl Roth. Umožnilo nám to zásadně rozšířit nabídku zboží. A zrychlit logistiku zboží.

„Naši obchodníci jsou takoví, jací mají obchodníci být – akční, upovídaní, ale trochu neřízené střely. Takže se s nimi rozhodně nenudím.“

Barbora Bílková
Podpora prodeje

Pracovní pozice v P-LAB

Staň se součástí P-LAB týmu, najdi si místo, kde tě práce bude bavit. I když tě žádná z nabízených pozic neosloví, pošli nám svůj životopis na kariera@p-lab.cz. Hledáme všechny aktivní lidi, kteří to s kariérou myslí vážně.

Momentálně je náš tým kompletní
Pokud byste u nás rádi pracovali, můžete nám zaslat své CV na kariera@p-lab.cz. My se vám ozveme, jakmile se objeví další volné místo.